Zamek Kliczków

Pośród gęstych Borów Dolnośląskich, przy meandrach rzeki Kwisa znajduje się średniowieczny Zamek… ZAMEK KLICZKÓW. To wyjątkowe miejsce, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością i technologią, a każda chwila jest magiczna i niezapomniana…   Zamek Kliczków to historyczne centrum konferencyjno-wypoczynkowe. Leży w Borach Dolnośląskich obok Bolesławca u zbiegu autostrad A4 i A18. Znakomicie skomunikowany, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, jest doskonałym miejscem do aktywnego, zdrowego wypoczynku z całą rodziną.   Dysponuje również siedmioma zróżnicowanymi salami konferencyjnymi, a także bogato wyposażonym centrum SPA&Wellness z basenem.     
Rezerwacja:
e-mail:  rezerwacja@kliczkow.com.pl Telefon: +48 757 340 700
Adres:  Kliczków 8, 59-724 Osiecznica  

Fundacja Wspierajmy Zdrowie

Działająca przy bolesławieckim szpitalu Fundacja „Wspierajmy Zdrowie” została założona w 2007 roku. Głównym celem fundacji jest realizacja zadań z zakresu ochrony i promocji zdrowia. Naszą misję realizujemy między innymi poprzez zakup sprzętu medycznego, wsparcie finansowe, organizację i inicjowanie spotkań oraz szkoleń związanych z profilaktyką i zdrowiem. Fundacja Wspierajmy Zdrowie jest organizacją skupiającą osoby, którym zależy na zdrowiu mieszkańców powiatu bolesławieckiego. Każda osoba, która jest otwarta na współpracę i chce nas wesprzeć może do nas dołączyć. Wszyscy możemy wspierać zdrowie mieszkańców powiatu bolesławieckiego.
www.​fundacjawspierajmyzdrowie.pl
e-mail: fundacjawspierajmyzdrowie@gmail.com
Telefon: +48 502 194 830
Adres: ul. Jeleniogórska 4,
59-700 Bolesławiec

Nadleśnictwo Bolesławiec

Lasy w regionie Dolnego Śląska zajmują powierzchnię około 560 tys. ha. 93% dolnośląskich lasów znajduje się w zarządzie nadleśnictw RDLP we Wrocławiu. Pozostałe 7% to lasy prywatne, lasy gminne, lasy komunalne, lasy w Zasobie Agencji Nieruchomości Rolnych oraz lasy parków narodowych (1,7%)text. Click to select the text box. Click again or double click to start editing the text.

e-mail: boleslawiec@wroclaw.lasy.gov.plTelefon: 75 732 36 16 / 75 732 36 17
Adres: ul. M. Brody 2A, 59-700 Bolesławiec